full page

Чи складно злодію розкрити броньовані двері?


Насправді той, хто хоче проникнути у ваше житло, здебільшого працює саме із замком. Тому встановлення навіть найкращих дверей не дозволяє повністю захистити вас від несанкціонованого проникнення! Людина в першу чергу дивиться на кількість замків та доступи до них. Якщо ж у вас чудові замки, і захист до них на найвищому рівні, тоді перейдемо до самих дверей.


  1. Переконайтеся, що ви не маєте доступу до замку з боку лиштви. Найкраще приварити невелику смужку загартованого металу біля замків, і тоді лише закрити лиштвою.
  2. Купуйте якісні замки, найкраще з додатковою бронею та системою проти відмичок.
  3. Ставте броньовані накладки: надійні, гартовані, бажано гарної фірми.


Так як у дешевих накладках сплав такий, що ламається звичайною викруткою. На цьому заощаджувати не можна. Тут саме той випадок, коли має місце прислів'я «Скупий платить двічі». А якщо броньованих накладок зовсім немає, для злодія не складе проблеми зламати замок, навіть якщо він буде найдорожчий, і найкращий).


Найкраще, що ви можете зробити – це порадитися зі спеціалістом про те, як краще захистити квартиру. Замовивши консультацію у нашій компанії kiev-lock.com.ua, до вас неодмінно приїде майстер з великим досвідом роботи, який порадить, допоможе вибрати, встановити все необхідне для вашого спокійного життя.


Дзвоніть прямо зараз!


 

Заявки приймаємо щодня,
7:00 — 22:00

Працюємо по всіх районах Києва

<< Назад